Zuhal Topal'la Sofrada 5 Haziran Cuma tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan ve öğle sonrasına damga vuran Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Bugün hafta finali ile yayınlanacak olan programı izlemek isteyenler de araştırmalarda bulunuyor. Zuhal Topal'la Sofrada 5 Haziran Cuma tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 05.06.2020, 14:35 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 5 Haziran Cuma tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

Birbirinden iddialı yarışmacıları, kayınvalideleri ve sunucusu Zuhal Topal'ın renkli sunumuyla televizyon ekranlarında bir kez daha büyük heyecan yaşanacak. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 415. bölümü de keyifle izlenecek. FOX TV'nin yanısıra birçok izleme seçeneği bulunan yapım için izleyiciler sabırsızlık içerisinde. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte finale doğru da yakaşılan  programda herkes araştırmalarda bulunuyor. Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.
 


Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 

Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle

Yarışmayı FOX TV'nin yanısıra ücretli üyelik sistemi ile hizmet sunan BluTV aracılığıyla da canşı izleyebilirsiniz.


Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Cuma 415. bölüm FOX Play izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.

Yorumlar (2)
Aylin 5 ay önce
Zuhal Topal yarışmacılardan önce yorum yapıyor.Çok yanlış ve birde çok konusuyor.Seda sayanın yerini alamaz bence.
Aylin 5 ay önce
Zuhal Topal yarışmacılardan önce yorum yapıyor.Çok yanlış ve birde çok konusuyor.Seda sayanın yerini alamaz bence.
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?