Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki

FOX TV'nin en popüler yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma günü final bölümü ile ekranlara gelecek. Saat 16:00'da başlayacak program binlerce kişi tarafından izlenmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.

Medya 08.11.2019, 09:30
Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yine binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Hafta birincisinin ve 15 bin liranın sahibinin açıklanacağı bölüm izleyiciler tarafından izlenmek isteniyor. Yarışmadaki heyecana ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 8 Kasım Cuma günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.
 

Zuhal Topal'la Sofrada Nergiz Akman ve kaynanası Şükriye Akman kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Şengün ve kaynanası Perihan Şengün kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Şengün ve kaynanası Feriha Şengün kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Esra Gökdoğan ve kaynanası Sakine İnce kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Esra Gökdoğan ve kaynanası Sakine İnce kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 8 Kasım Cuma FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?