Zuhal Topal'la Sofrada Çisem Kayadibi kaç puan aldı? 26 Mart Perşembe puanları

FOX TV'nin en çok rağbet gören yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın 570. bölüm yarışmacısı Çisem Kayadibi'nin yemekleri, menüsü ve puanları haberimizde yer alıyor.

Medya 26.03.2021, 14:30 Burak ZİHNİ

Ulusal kanallarda yayınlanan yemek yarışmaları arasında en.çok izlenenlerden biri olmayı başaran Zuhal Topal'la Sofrada'da yine birbirinden iddialı yarışmacılar yarışmaya devam ediyor. Pazartesi gününden cumaya kadar 2.5 saatlik süre zarfında ellerinden gelenin en iyisini yapabilmek adına uğraşan gelinlerin yanısıra onları puanlayan kayınvalidelerin amansız rekabeti bugün de sürecek. Final gününde Çisem Kayadibi hünerlerini ortaya koyacak. Ardından da puanlarını alacak. Hedefi 15 bin lirayı kazanmak olan güzel gelinin performansı haftanın da kaderini belirleyen süreçlerden biri olacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Çisem Kayadibi kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç para verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Çisem Kayadibi ve kayınvalidesi Emine Nebioğlu kimdir?

Pazartesi başlayan maratonda son gün yarışmacısı olan Çisem Kayadibi İkinci evliliğini yaptı. Bir çocuk annesi. İlk evliliğinden bir çocuğu var. 4 ay önce ikinci evliliğini yaptı. Aslen Muğlalı. Temizlik ve düzen takıntılı. Emine Kayadibi Az ve öz konuşuyor. Mutfakta tam bir komutan. Gelinine güveniyor. Giyimine çok dikkat ediyor.


Çisem Kayadibi hangi yemekleri yaptı?

Bugün hünerlerini göstererek marifetlerini milyonlar önünde sergilemek isteyen Çisem Kayadibi  haftanın yemeği olarak belirlenen sini köftesi ile birlikte belirleyeceği menüyle kayınvalidelerin karşısına çıkacak. Özellikle ev hanımları da bu listeyi merak ediyor. Çünkü evlerinde aynı lezzetleri hazırlayarak hem kendileri hem de evdeki sevdikleriyle paylaşmak adına yapmak istiyorlar. Çisem Hanım'ın menüsü haberimizde yer alacak.


Çisem Kayadibi kaç puan aldı?

Kayınvalidelerin karşısında vereceği sınavla birlikte puanlarını alacak olan Çisem Hanım'ın gün sonundaki notları da merak konusu. Ancak fragmanda zor durumda olduğu gözüktü. Özellikle de kayınvalideleri boş masa ile karşılaması puanlarını düşürebilir. Kendisinin puanı haberimzide yer alacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?