Zuhal Topal'la Sofrada Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.10.2019, 15:27 14.10.2019, 16:32 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş kimdir

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 14-18 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Emine Aktaş ve kaynanası Hamdiye Aktaş kimdir

2 çocuk annesi 6 aylık hamile geliniyle birlikte yaşıyor. gelinine çok güveniyor.


Emine Aktaş kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Emine Aktaş alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan  Emine Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

zuhal topal'la sofrada canan

zuhal topal'la sofrada emine

zuhal topal'la sofrada esma

zuhal topal'la sofrada nurten

zuhal topal'la sofrada pınar

Emine Aktaş hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Emine Aktaş'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor.  Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?