Zuhal Topal'la Sofrada Esma Bor ve kaynanası Tülay Bor kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Zuhal Topal'la Sofrada Esma Bor yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Zuhal Topal'la Sofrada Esma Bor kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.10.2019, 15:27 14.10.2019, 16:32 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada Esma Bor ve kaynanası Tülay Bor kimdir

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 14-18 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Esma Bor ve kaynanası Tülay Bor birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Esma Bor ve kaynanası Tülay Bor kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Esma Bor ve kaynanası Tülay Bor kimdir?

32 yaşında. 3 yıllık evli, 1 çocuk annesi. Çok iddialılar.


Esma Bor kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Esma Bor alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan  Esma Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.
 

zuhal topal'la sofrada canan

zuhal topal'la sofrada emine

zuhal topal'la sofrada esma

zuhal topal'la sofrada nurten

zuhal topal'la sofrada pınar

Esma Bor hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Esma Bor'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Esma Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)