Zuhal Topal'la Sofrada Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 30.09.2019, 16:26 30.09.2019, 20:00 Gül Sert

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 30 Eylül - 4 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Gülhan Enci ve kaynanası Seray Enci kimdir

34 yaşında. Elinin lezzetine güveniyor. Kayıvnalidesi karslı. Çok inatçı.kader alev üçtaş

zuhal topal'la sofrada kader alev üçtaş fotoğrafları


Gülhan Enci kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Gülhan Enci alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Gülhan Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Gülhan Enci hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Gülhan Enci'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Gülhan Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?