Zuhal Topal'la Sofrada Kübra ve kaynanası Muazzez kimdir

FOX TV'nin lezzet yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası bugün başladı. Beş gelin ve kayınvalide girecekleri amansız mücadele ile 15 bin liranın sahibi olmak istiyor. Yarışacak takımlardan biri Muazzez hanım ve gelini Kübra Hanım'dan oluşuyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Kübra ve kaynanası Muazzez kimdir? İşte detaylar...

Medya 13.04.2020, 16:47 13.04.2020, 17:25
Zuhal Topal'la Sofrada Kübra ve kaynanası Muazzez kimdir

Türkiye'nin en çok izlenen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 400 bölüme giden maratonunda yeni haftası az önce başladı. Güzel sunucu Zuhal Topal ve ekibnin renkli sunumuyla ekranlara gelen yarışmada birbirinden iddialı beş takım yer alıyor. Gününe gelen gelin ve kayınvalidenin en iyisini yapmak adına ortaya koyacakları performans kaderlerini belirleyecek. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Kübra ve kaynanası Muazzez kimdir? Detaylar haberimizde.
 


Zuhal Topal'la Sofrada Kübra kimdir?

Yarışmanın beş gelininnden biri olan Kübra Hanım hakkında şu ana kadar bilgi verilmedi. Kendi günü geldiğinde bilgileri bu sayfada yer alacaktır.


Zuhal Topal'la Sofrada Muazzez kimdir?

Limon ve sarımsak sevmiyor ama gerekirse yemek notunu verebilmek adına tadına bakabileceğini söyledi. Çok duygusal bir yapısı var. Kayınvalideler üstüne gelirse ağlayacağını söyledi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?