Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanrıverdi kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında ilk gün Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanruverdi yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Leyla Kadryova kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 02.09.2019, 15:33 03.09.2019, 11:49
Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanrıverdi kimdir

Geçen hafta yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve Kıbrıs macerasıyla büyük ilgi toplayan ZuhalTopal'la Sofrada yarışmasının 2-6 Eylül yarışmacıları da belli oldu. İlk gün Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanrıverdi birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. 26 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Zuhal Topal'la Sofrada Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanrıverdi kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Leyla Kadryova ve kaynanası Altın Tanrıverdi kimdir

Leyla Kadryova 26 yaşında. 8 yıllık evli. Türkmen. Hasta bakıcılık yapıyor. Kaynanası Altın Hanım ise 52 yaşında. İstanbul'da yaşıyor. O da Türkmen. Gelini ile aynı yerde çalışıyor.zuhal topal leyla kadryova ve kaynanası kimdir

zuhal topal'la sofrada aylin gülfidan ve samiye gülfidan

zuhal topal'la sofrada ece altuner

zuhal topal'la sofrada memnune erdem

zuhal topal'la sofrada berna güleryüz


Leyla Kadryova kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Leyla Kadryova'un alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Berivan Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.


Leyla Kadryova

Leyla Kadryova hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Leyla Kadryova'un yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Leyla Kadryova'un menüsü haberimizde olacak.


Yorumlar (1)
erdal erman amasya 10 ay önce
merhaba benim favorim sizsiniz
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?