Zuhal Topal'la Sofrada Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Zuhal Topal'la Sofrada Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.10.2019, 15:27 14.10.2019, 16:33 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat kimdir

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 14-18 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Nurten Damat ve kaynanası Güneş Damat kimdir

39 yaşında. 2 çocuk annesi. 16 yıllık evli.


Nurten Damat kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Nurten Damat alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan  Nurten Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

zuhal topal'la sofrada canan

zuhal topal'la sofrada emine

zuhal topal'la sofrada esma

zuhal topal'la sofrada nurten

zuhal topal'la sofrada pınar

Nurten Damat hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Nurten Damat'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Nurten Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?