Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı 402. bölüm izle | Figen'in hesaplaşması

FOX TV'nim ilgiyle izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü de dopdolu. Birbirrinden iddialı ve tecrübeli kayınvalidelerin puan vereceği yarışmada gelin Hanfe marifetlerini sergileyecek. Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı 402. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız.

Medya 12.05.2020, 15:41 12.05.2020, 16:15 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı 402. bölüm izle | Figen'in hesaplaşması

Dün başlayan yeni haftasıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen ve 500 bölüme doğru ilk adımı atan Zuhal Topal'la Sofrada bugün 402. bölümü ile yayınlanacak. Hanife Soytürk'ün puan mücadelesi vereceği günde seyirciler programı izlemek için alternatifleri araştırıyor ve öğrenmek istiyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de alternatiflerini hazırladığıımz yarışmada tüm bilgileri öğrenebilitrsiniz. Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı 402. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız.
 


Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 


Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı FOX Play izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yarışmada zaman zaman kahkaha dolua anlar yaşanırken gerilim de eksik olmuyor. Kayınvalidelerin yorumları karşısında zaman zaman Zuhal Topal da olaylara müdahil olmak zorunda kalıyor. Bugün yayınlanacak olan bölüm de FOX Play üzerinden izlenebiliyor. FOX TV'nin program, dizi, yarışma ve ana haber izleme platformunda 395. bölümü seyredebilirsiniz. Platforma www.foxplay.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Mayıs Salı Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.


Zuhal Topal'la Sofrada Öznur Yumak ve kaynanası Gülseren Yumak kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Hanife Soytürk ve kaynanası Aysel Arslantürk kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşegül Ruzgar ve kaynanası Figen Ruzgar kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Sevgi Budamam Tan ve kaynanası Şengül Tan kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Feride Aksoy ve kaynanası Nezahat Aksoy kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138