Zuhal Topal'la Sofrada 13 Mayıs Çarşamba 403. bölüm izle | 9 puan muhasebesi

FOX TV'nin en çok izlenen yemek yarışmalarından biri haline gelen Zuhal Topal'la Sofrada'da yeni gün heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin mutfağa girdiği programda bugün de yine kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Zuhal Topal'la Sofrada 13 Mayıs Çarşamba 403. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız.

Medya 13.05.2020, 14:59 13.05.2020, 15:23 Burak ZİHNİ

Yayınlandığı günden bu yana ilgi çeken yarışmacılarıyla reyting sıralamasına damga vuran ve rakiplerini  de geride bırakmayı başaran Zuhal Topal'la Sofrada 403. bölümü ile karşınızda. Günün gelin ve kayınvalidesi rakibelerini ağırlayacak ve en çok puanı toplayabilmek adına mücadele verecek. İzleyicilerin izlemek için araştırmalarda bulunduğu yayınların tekrar izlenmesi de mümkün. Zuhal Topal'la Sofrada 13 Mayıs Çarşamba 403. bölüm izle seçenekleri ile karşınızdayız.

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Mayıs Çarşamba Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.


Zuhal Topal'la Sofrada Öznur Yumak ve kaynanası Gülseren Yumak kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Hanife Soytürk ve kaynanası Aysel Arslantürk kimdir?


Zuhal Topal'la Sofrada Ayşegül Ruzgar ve kaynanası Figen Ruzgar kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Sevgi Budamam Tan ve kaynanası Şengül Tan kimdir?

Zuhal Topal'la Sofrada Feride Aksoy ve kaynanası Nezahat Aksoy kimdir?

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138