Zuhal Topal'la Sofrada 2 Haziran Salı tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

Türkiye'nin en heyecanlı, rekabet dolu, tartışmaya açık ve bir o kadar da kahakaha dolu yarışması Zuhal Topal'la Sofrada 2 Haziran Salı günü 412. bölümü ile ekranlarda. Bugün Ebru Çiftçi Usta'nın yarışacağı yeni bölüm ilgi odağı haline geldi. İzleyiciler tarafından tek parça, full, tekrar ve FOX Play seçenekleri ile izlenmek istiyor. İşte detaylar...

Medya 02.06.2020, 15:47 02.06.2020, 15:52 Burak ZİHNİ

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerden tam not alan ve en çok izlenen yemek yarışmalarından biri haline gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başlıyor. Bayram sebebiyle geçtiğimiz hafta Kıbrıs bölümleriyle seyircisinin karşısına çıkan yarışmada bugünden ter dökecek kayınvalideler ve gelinleri merakla öğrenilmek isteniyor. Bunun için de izlenilmesi konusunda hummalı bir araştırma söz konusu. Zuhal Topal'la Sofrada 2 Haziran Salı tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri hakkındaki tüm detaylar 

 

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.


Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 


Zuhal Topal'la Sofrada 2 Haziran Salı Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?