Zuhal Topal'la Sofrada 22 Mayıs Cuma 410. bölüm izle | Kıyamet koptu

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ekranlarda. Ferah Epik'in yarışacağı bölümde heyecan dorukta. Çünkü son gün ve hafta artık sonlanıyor. Genç gelinin performansı da çok önemli. Sıralamayı belirleyecek kısa bir süresi bulunuyor. Seyirciler Zuhal Topal'la Sofrada 22 Mayıs Cyna canlı izle, tekrar izle ve full izle seçeneklerini öğrenmek istiyor. İşte detaylar...

Medya 22.05.2020, 14:27 22.05.2020, 17:10 Burak ZİHNİ

FOX TV'de hafta içi yayınlanan bölümleriyle herkesi ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada'nın 82. haftası da sona eriyor. Pazartesi günü Büşra Özenli ile başlayan maratonda artık son noktayı Ferah Epik koyacak. Birincilik için kendisine verilen sürede elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda olan güzel yarışmacıyı da binlerce kişi yakından takip etmek ve puanlarını öğrenmek istiyor. Hafta finali geldikçe daha da çok artan rekabetiyle de adından söz ettiren yarışmada yine nefesler tutulacak. Zuhal Topal'la Sofrada 22 Mayıs Cuma izle seçenbeği yer almaktadır.

 

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Bugün haftanın üçüncü günü yarışacak olan Berivan Balta'nın hazırlayacağı yemekler ve alacağı puanlar konusunda herkes meraklı. Sebebi ise hafta sonuna doğru giderken artan heyecan. Geriye iki yarışmacı kalacak ve Berivan Hanım'ın formu belirleyici rol oynayacak. Bu sebeple yarışmayı izlemek isteyenler için tek parça ve full seçenekleri FOX Play'de yer alıyor. Siteye https://www.foxplay.com.tr/Zuhal-Topal-la-Sofrada/izle linkinden girşi sağlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)