Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma | Cemile Toprak kaç puan aldı?

FOX TV'nin günlük yemek lezzeti yarışması Zuhal Topal'la Sofrada yepyeni yarışmacılarıyla karşımıza çıkıyor. Finalde Cemile Toprak yarışacak. Peki Cemile Toprak kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 29.11.2019, 12:10 29.11.2019, 12:15
Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma | Cemile Toprak kaç puan aldı?

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere son  gün yarışması yarışacak. Yani Cemile Toprak. Cemile Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Cemile Toprak'ın menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 29 Kasım Cuma puan durumu bu sayfada.Cemile Toprak ve Cemile Toprak kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Cemile Toprak Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.
 

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Aydın Öztürk ve kaynanası İlknur Öztürk kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Cemile Toprak ve kaynanası Cemile Toprak kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Esma Yılmaz ve kaynanası Şahhanım Yılmaz kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Ecem Kalafat ve kaynanası Gülcihan Kalafat kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Pınar Taşdaban ve kaynanası Kiraz Taşdaban kimdirCemile Toprak hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Cemile Toprak'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Cemile Toprak Hanım bakalım bugün neler yapacak.

 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?