Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı | Kumru Ünver Temurlek kaç puan aldı?

FOX TV'nin günlük yemek lezzeti yarışması Zuhal Topal'la Sofrada yepyeni yarışmacılarıyla karşımıza çıkıyor. İlk gün Kumru Ünver Temurlek yarışacak. Peki Kumru Ünver Temurlek kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 03.12.2019, 08:34 04.12.2019, 08:46
Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı | Kumru Ünver Temurlek kaç puan aldı?

Öğle sonrası kuşağında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi başlayan yeni hafta bölümleri ile herkesi ekran başına kilitledi. Kayınvalidelerin yorumları, gelinlerin yemeklerindeki eksiklikler ve birçok konu zaman zaman gerilimi yükseltti. Sert eleştirilerin yapıldığı yayında zaman zaman komik anlar da yaşandı. Bugün bilindiği üzere ikinci gün yarışması yarışacak. Yani Kumru Ünver Temurlek. Kumru Hanım marifetlerini sergileyecek ve bugünkü final için avantaj yakalamaya çalılşacak. Peki Kumru Ünver Temurlek'in menüsünde hangi yemekler vardı ve kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı puan durumu bu sayfada.Kumru Ünver Temurlek ve Melek Temurlek kaç puan aldı? Puan Durumu

Bugün performansını sergileyecek olan Kumru Ünver Temurlek Hanım'ın aldığı puanlar açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

 

Melek  4
Bircan  3
Kezban   3
Zatiye  3
Zuhal Topal    6
TOPLAM   19

Zuhal Topal'la Sofrada Meltem Kavas ve kaynanası Nigar Kavas kimdir
 

Zuhal Topal'la Sofrada Kumru Ünver Temurlek ve kaynanası Melek Temurlek kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Buse Çelik ve kaynanası Bircan Çelik kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Sultan Elibol ve kaynanası Kezban Elibol kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Şeydanur Deniz ve kaynanası Zatiye Deniz kimdirKumru Ünver Temurlek hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Kumru Ünver Temurlek'ın yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Kumru Ünver TemurlekHanım bakalım bugün neler yapacak.

 

  • Terbiyeli erişteli mercimek çorbası
  • Mantarlı Gül Böreği
  • Sebzeli Rosto Köfte
  • Şehriyeli Pirinç Pilavı
  • Kırmızı Fasulye Salatası
  • Ganajlı Pasta

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?