Zuhal Topal'la Sofrada Canan Seferoğlu ve Gülsüm Seferoğlu kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Canan Seferoğlu ve Gülsüm Seferoğlu yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Canan Seferoğlu ve Gülsüm Seferoğlu kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.10.2019, 15:53 18.10.2019, 08:31 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada Canan Seferoğlu ve Gülsüm Seferoğlu kimdir

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 14-18 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Canan Seferoğlu ve kaynanası Gülsüm Seferoğlu birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Canan Seferoğlu ve kaynanası Gülsüm Seferoğlu kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Canan Seferoğlu ve kaynanası Gülsüm Seferoğlu kimdir

32 yaşında. Anne. 9 yıllık evli. Gülsüm Hanım aşçı.


Canan Seferoğlu kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Canan Seferoğlu alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan  Canan Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

zuhal topal'la sofrada canan

zuhal topal'la sofrada emine

zuhal topal'la sofrada esma

zuhal topal'la sofrada nurten

zuhal topal'la sofrada pınar

Canan Seferoğlu hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Canan Seferoğlu'nun yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Canan Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?