Zuhal Topal'la Sofrada Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Üçtaş kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Diştaş yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Diştaş kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 30.09.2019, 15:14 07.10.2019, 14:02

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 30 Eylül - 4 Ekim yarışmacıları da belli oldu. Son gün Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Diştaş birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Üçtaş kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Kader Üçtaş ve kaynanası Aynur Üçtaş kimdir

Hamile. Sivaslı. Elinin lezzetini beğenmeyenlerin işi zor. Kayınvalidesi gelinine güveniyor.kader alev üçtaş

zuhal topal'la sofrada kader alev üçtaş fotoğrafları


Kader Üçtaş kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Kader Üçtaş alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan  Kader Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Kader Üçtaş hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Kader Üçtaş'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Kader Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?