Zuhal Topal'la Sofrada Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 30.09.2019, 16:22 03.10.2019, 09:14

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23-27 Eylül yarışmacıları da belli oldu. Son gün Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Serpil Aküzüm ve kaynanası Züheyla Aküzüm kimdir

Azeri 3 yıllık evli. Pasta borekl ustası. Kayınvalide temizlik hastası.kader alev üçtaş

zuhal topal'la sofrada kader alev üçtaş fotoğrafları


Serpil Aküzüm kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Serpil Aküzüm alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Serpil Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Serpil Aküzüm hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Serpil Aküzüm'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Serpil Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?