Zuhal Topal'la Sofrada Sultan Aktaş ve kaynanası Tülay Akbaba kimdir

FOX TV'nin fenomen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programında Sultan Aktaş ve kaynanası Tülay Akbaba yarışacak. Gelin ve kaynana hakkındaki bilgiler merak edilerek araştırılıyor. Sultan Akbaş ve kaynanası Tülay Akbaba kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 30.09.2019, 15:13 04.10.2019, 09:22

Yeni sezon bölümleri ile yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi toplayan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23-27 Eylül yarışmacıları da belli oldu. Son gün Sultan Akbaş ve kaynanası Tülay Akbaba birincilik için mücadele verecek. Bol tartışma, kahkaha ve lezzet dolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yarışmacıları Sultan Akbaş ve kaynanası Tülay Akbaba kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.
 

Sultan Akbaş ve kaynanası Tülay Akbaba kimdir

21 yaşında 5 aylık nişanlı. Üniversiteli. Kaynanası ise kahahaları ile meşhur. Gelinine güveniyor. İzmir'den geldiler.


 

kader alev üçtaş

zuhal topal'la sofrada kader alev üçtaş fotoğrafları


Sultan Akbaş kaç puan aldı?

Yemekleri ile rakip kaynanaları etkilemek amacında olan Sultan Akbaş alacağı puanlar da önemli. Hafta sonuna avantajlı bir skor yakalamak ve rakiplerine gözdağı vermek amacında olan Sultan Hanım'ın aldığı puan yarışma sonunda haberimizde yer alacak.

Sultan Akbaş hangi yemekleri hazırladı? Menüsünde neler vardı?

Genç yarışmacı Sultan Akbaş'in yapacağı yemekler merak ediliyor. Özellikle ev hanımlarının kendilerine rerferans aldıkları programda neler hazırlayacağı araştırılıyor. Sultan Hanım'ın menüsü haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?