Dayanışma kapısı

Silivri’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacı ile kurulan Silivri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine yapılan bağışlar, yaklaşık 17 bin dar gelirli vatandaşla buluştu. Başkan Yılmaz, “İlçemizin dayanışma kapısına dönüşen BizdenSize Sosyal Marketimize destekleri ile güç veren tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum" dedi

Silivri Haberleri 19.12.2020, 07:32 Burak ZİHNİ
Dayanışma kapısı

Denetlenebilir, şeffaf ve adil yapısı ile Silivri’de ihtiyaç sahibi ailelere destek veren BizdenSize Sosyal Market, hayırsever vatandaşların katkıları ile ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyor. Bağışlarla güçlenen BizdenSize Sosyal Market’in ihtiyaç sahibi ailelere için umut kapısı olduğunu ifade eden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, "Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde yaşayan kimsesiz veya dar gelirli ailelerimize sahip çıkmak adına faaliyetlerini sürdüren ve Silivri’nin dayanışma kapısı olan BizdenSize Sosyal Marketimiz, çok değerli hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile her geçen daha da büyüyor" dedi.

Bağışçılara teşekkür

"Gıda, giyecek ve bazı temel ihtiyaçlar olarak yapılan bağışlar, ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırılıyor" diyen Yılmaz, "Son günlerde Sosyal Marketimize, 9 ton temel gıda malzemesi bağışlayan Vedat Tunbar’a, 1 ton bakliyat bağışlayan Ercan Karaman’a, 600 kilo zeytin bağışlayan Turan Yıldırım’a, 1 ton temel gıda malzemesi bağışlayan Bülent Göksan’a, 355 çift ayakkabı bağışlayan Orhan Oğuz’un nezdinde tüm bağışçılarımıza destekleri ve örnek davranışları için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?