1 Aralık 2019 Pazar İzmir ve Adana At Yarışı Tahminleri

Gazete Damga en yüksek isabet oranı ile okuyucularına aktarmaya çalıştığı at yarışı tahminleri ile karşınızda. İzmir ve Adana koşulacak olan yarışlar için 3 farklı tahmin kuponu hazırladık.

Spor 30.11.2019, 06:27 01.12.2019, 07:55 Burak ZİHNİ
1 Aralık 2019 Pazar İzmir ve Adana At Yarışı Tahminleri

Türkiye'nin en çok tercih edilen para kazanma yollarından biri olan at yarışı her geçen gün daha fazla insanı kendisine çekiyor. Yarış severler hazırladıkları kuponlarla bir yandan büyük heyecan yaşıyor diğer yandan da kasalarını doldurmanın sevincini. 1 Aralık Pazar günü İzmir ve Adana'de koşulacak yarışlar için hazırladığımız tahminlerin sizler için rehber olabilecğeini düşünüyoruz. Ayrıca aşağıda yer alan görsele tıklayarak ücretsiz olarak günlük at yarışı tahminlerinizi alabilirsiniz.

At yarışı heyecanı televizyonlardan, bilgisayarlardan ve cep telefonlarından takip edilebiliyor. İster mobil ister canlı görüntülerle izlenebilen yarışlar için hazır kuponlar da web sitemizde yer alıyor. TAY TV ve TJK TV at yarışlarını yayınlayan iki kanal. Bu iki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.

12 ekim cuma at yarışı tahminleri

1 Aralık 2019 Pazar At Yarışı Tahminleri - İzmir (Tahminler hazırlanıyor)1 Aralık 2019 Pazar At Yarışı Tahminleri - Adana (Tahminler hazırlanıyor)


Yorumlar (0)