1 Mayıs 2018 Salı Ankara ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri | Altılı Ganyan Tahminleri

Türkiye'nin en çok oynanan bahis çeşitlerinden biri olan at yarışı için tahminler araştırılıyor ve altılı ganyan bülteni için internet sitelerine bakılıyor. Hazır tahmin ve kuponlarıyla daha önce binlerce lira kazandıran Gazete Damga 1 Mayıs 2018 Salı Ankara ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ile karşınızda. İşte detaylar...

Spor 30.04.2018, 10:35
1 Mayıs 2018 Salı Ankara ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri | Altılı Ganyan Tahminleri

Gazete Damga bir yarış günü ile daha karşınızda. Ankara ve Kocaeli'da koşacak atların analizleriyle birlikte oluşturulan hazır kuponlar at yarışı oynamanız ve altılı ganyan bülteni üzerinde incelemede bulunamanız için büyük bir avantaj sağlıyor. Daha önce binlerce lira kazandırdığımız okuyucularımız bugünün tahminlerine de bu haberden göz atabilirler.

Altılı Ganyan yarışlarını takip etmek isteyenlerin adresi TAY TV ve TJK TV oluyor. Ayrıca bu kanalların internet siteleri de yine hipodromlardan yayın yaparken tahminler ve yorumlar da programlarda yer alıyor. İki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.

1 Mayıs 2018 Salı Ankara Altılı Ganyan Bülteni (Tahminler yarın güncellenecektir.)


1 mayıs 2018 salı ankara at yarışı tahminleri

1 Mayıs 2018 Salı Kocaeli Altılı Ganyan Bülteni

1 mayıs 2018 kocaeli at yarışı tahminleri


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?