1 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü'nün organize ettiği at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. İki ilde gerçekleşecek koşularla ilgili olarak araştırmalar da başladı ve saatler ilerledikçe daha da fazla sorgulama geçekleştiriliyor. Para kazanmak isteyen vatandaşlar banko tahminler ve hazır kuponlar bulmak adına birçok internet sitesine göz atıyor. 1 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle) haberimizde yer alıyor.

Spor 31.03.2021, 11:10 31.03.2021, 12:25 Burak ZİHNİ
1 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Haftanın 7 gününde binlerce kişiyi her ne kadar şu anda koronavirüs süreci sebebiyle olmasa da hipodromlara çeken, internet üzerinde araştırmalara iten ve altılı ganyan bayilerinde takip ettiren at yarışları bugün de ilgi odağı. Koşuları canlı bir şekilde takip etmek üzere sorgulamalarda bulunan altılı ganyan tutkunları canlı yayın bilgilerini, koşuların saatlerini ve hangi jokeylerin yarışacağını çğrenmek istiyor. Ayrıca hazır kupon ve banko tahminler konusunda da çok saydıa araştırma söz konusu. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Şanlıurfa'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


1 Nisan Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Şanlıurfa yarışları 17.15'te başlayacak ve 21.00'de sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 14.00'da başlayıp 17.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

1 Nisan Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

1 Nisan Perşembe Şanlıurfa at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?