12 Ağustos 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye'nin en çok takip edilen şans oyunlarından biri olan altılı ganyanda yeni bir gün daha başlıyor. Haftanın 7. ve 8. parkurlarında gerçekleştirilecek koşular için yarış severler de araştırmalarını yapmaya ve doğru tahminleri bulma çalışmalarına hız verdi. Bu sebeple de internette binlerce sorgulama gerçekleştiriliyor. 12 Ağustos 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı haberimizde yer alıyor.

Spor 11.08.2021, 07:28 Burak ZİHNİ
12 Ağustos 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

12 Ağustos at yarışı tahminleri sabırsızlıkla araştırılıyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda binlerce kişi hem televizyon hem de internet karşısında sorgulamalar gerçekleştirerek para kazanmak istiyor.  At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Kocaeli ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


12 Ağustos Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 14.30'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. Kocaeli'de ise yarışlar 17.45'te başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

12 Ağustos Perşembe Kocaeli at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

12 Ağustos Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138