16 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü bünyesinde düzenlen yarışlar hafta ortasında devam ediyor. İki şehirde gerçekleştirilecek koşularda binlerce kişi yine para kazanabilmek adına hazır kupon ve banko tahminler araştırmalarında bulunuyor. 16 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 15.12.2020, 11:32 Burak ZİHNİ
16 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri

Dünyayı etkileyen koronavirüs sebebiyle at yarışlarına da ara verilniş ve bir süredir de yarış severler hipodromlardan uzak kalmıştı. Ancak yarışlar yeniden başladı. Seyircisiz olarak koşulacak yarışlarda herkes doğru tahminleri yapmak ve para kazanmak istiyor. Yurt dışı yarışlarının ardından gerçekleşecek İstanbul ve Elazığ koşularına yoğun ilgi var. Hem ganyan bayiler hem de internet siteleri üzerinde banko kupon ve hazır tahminler araştırılıyor. 16 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor. Tüm okuyucularımıza başarılar dileriz.

 

16 Aralık Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

Öğle arasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 13:00'da. Son koşu da 17.00'de yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
  

16 Aralık Çarşamba Elazığ at yarışı tahminleri

Akşama doğru olan koşularda ilk yarış saat 16:45'te. Son koşu da 20:30'da yapılacak. Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)

`)}});