2 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışları iki ilde devam ediyor. Haftanın ortasında heyecan İstanbul ve Elazığ de sürecek. Yarış seveler de ganyan bayileri veya internet üzerinden oynayacakları kuponlarına tahmin araştırması yapıyor. 2 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 01.12.2020, 11:53 Burak ZİHNİ
2 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri

Dünyayı etkileyen koronavirüs sebebiyle at yarışlarına da ara verilniş ve bir süredir de yarış severler hipodromlardan uzak kalmıştı. Ancak yarışlar yeniden başladı. Seyircisiz olarak koşulacak yarışlarda herkes doğru tahminleri yapmak ve para kazanmak istiyor. Yurt dışı yarışlarının ardından gerçekleşecek İstanbul ve Elazığ koşularına yoğun ilgi var. Hem ganyan bayiler hem de internet siteleri üzerinde banko kupon ve hazır tahminler araştırılıyor. 2 Aralık 2020 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor. Tüm okuyucularımıza başarılar dileriz.

 

2 Aralık Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

Öğle arasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 12:30'da. Son koşu da 17.00'de yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
  

2 Aralık Çarşamba Elazığ at yarışı tahminleri

Akşama doğru olan koşularda ilk yarış saat 16:30'da. Son koşu da 20:30'da yapılacak. Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?