2 Haziran 2021 Çarşamba İstanbul ve Elazığ At Yarışı Tahminleri (izle)

Türkiye Jokey Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen at yarışlarında haftanın üçüncü günü başlıyor. İki büyük şehirde yaşanacak altılı ganyan heyecanı için yarış severler de iyi bir hazırlık süreci geçirmek üzere araştırmalarını sürdürüyor. Bu sebeple de hazır kuponlar ve banko tahminler araştırılıyor. 2 Haziran 2021 Çarşamba İstanbul ve Elazığ At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 01.06.2021, 09:09 Burak ZİHNİ
2 Haziran 2021 Çarşamba İstanbul ve Elazığ At Yarışı Tahminleri (izle)

Koronavirüs sonrasında girilen normalleşme sürecinde başlayan at yarışlarında hafta ortasında iki büyük şehir için büyük heyecan yaşanacak. İstanbul ve Elazığ'da koşulacak yarışlarda hazır kupon ve banko kupon arayanlar DAMGA'da araştırmalarda bulunuyor. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde 2 Haziran 2021 Çarşamba İstanbul ve Elazığ At Yarışı Tahminleri haberimizde yer almaktadır.
 

2 Haziran Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

Öğlen başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 14:00'da. Son koşu da 18:00'de yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.

2 Haziran Çarşamba Elazığ at yarışı tahminleri

Öğle sonrasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 17:15'te. Son koşu da 21:30'de yapılacak. Elazığ at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.
 

Yorumlar (0)