2020 Formula 1 (F1) Macaristan yarışı antrenman ve sıralama turları canlı izle | S Sport canlı izle

Dünyanın 1 numaralı motor sporları organizasyonu olan Formula 1'de Avrupa heyecanı Macaristan'da devam ediyor. Pilotlar dün başlayan haftada ilk kez kontak açarak motorlarını çalıştırdı ve antrenmanlarını yaptı. Bugün de antrenman var ve ardından da sıralama turları başlayacak. Pole pozisyonunu alacak pilot merakla bekleniyor. 2020 Formula 1 (F1) Macaristan yarışı antrenman ve sıralama turu canlı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Spor 18.07.2020, 08:02 01.08.2020, 07:10 Burak ZİHNİ

Avusturya'daki iki yarış ile koronavirüs sonrasında sezona başlayan Formula 1'de adım adım üçüncü piste doğru gidiliyor. Macaristan'da yapılacak olan yarışta pilotlar ilk sırada yer alabilmenin mücadelesini verecek. Bunun için de antrenmanlarını yaparken diğer yandan da sıralama turundaki sıraları büyük önem taşıyor. İzleyicilerin de yakından takip ettiği ve sonuçlarını merak ettiği pole pozisyonu maratonunda hangi isim ilk sırada yarışa başlayacak? 2020 Formula 1 (F1) Macaristan yarışı antrenman ve sıralama turu canlı izle seçenekleri haberimizde.
 


2020 Formula 1 (F1) Macaristan yarışı antrenman ve sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda?

Yarınki büyük yarış öncesindeki son hazırlıklara imza atacak olan pilotların antrenman ve sıralama turlarını yayınlayacak kanal belirlendi. Formula 1 severler S Sport üzerinden izleyebilecek. 13:00'te antrenman turları başlayacak. 16:00'da da sıralama turları ile yarışa son bir şekil verilecek.  İki yayın da binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek.

formula 1 macaristan antrenman turları

formula 1 macaristan sıralama turları

2020 Formula 1 (F1) Macaristan yarışı antrenman ve sıralama turları canlı izle

Bugün yapılacak olan antrenmanlar ve sıralama turları internette günün en çok araştırılan konularından biri olarak gözümüze çarpıyor. Saran Medya’nın sahibi olduğu S Sport, Digitürk, DSmart ve Turkcell Tv+ platformlarında HD olarak yayın hayatını sürdürüyor. Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, ATP 500 gibi pek çok önemli spor organizasyonunu izleyicilerle buluşturan S Sport, Digiturk, TiviBu ve D-Smart platformları üzerinden yayınlarını yapıyor. S Sport Digiturk 85., D- Smart 78., TV + 77. ve Tivibu 74. kanalda izleyicilerde buluşuyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?