21 Ocak 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Türkiye Jokey Kulübü bünyesinde düzenlenen yarışlarda haftanın dördüncü gününe gelindi. Altılı ganyan severlerin yakından takip ettiği koşularla ilgili olarak araştırmalar da sürüyor. Hazır kupon ve banko tahminler ile ilgili sorgulamaların hız kazandığı Şanlıurfa ve İzmir at yarışları için haberimizi derledik. işte 21 Ocak 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni...

Spor 20.01.2021, 11:31 23.01.2021, 06:40 Burak ZİHNİ
21 Ocak 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve İzmir'deki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 21 Ocak 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve İzmir'deki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve İzmir at yarışlarında hangi atlar favori? 21 Ocak 2021 Perşembe günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 21 Ocak 2021 Perşembe Şanlıurfa altılı sonuçları. 21 Ocak 2021 Perşembe İzmir altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 21 Ocak 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'deki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 21 Ocak 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve İzmir'deki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

21 Ocak 2021 Perşembe Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


 

21 Ocak 2021 Perşembe İzmir At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Yorumlar (0)