22 Haziran 2020 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Haftanın ilk yarışları ile karşınızdayız. Bursa ve Şanlıurfa'da koşulacak yarışlarda kasanızı doldurmak ve ganyan keyfi yaşamak istiyorsanız kuponumuz sizlerle. 22 Haziran 2020 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Programı haberimizde yer alıyor.

Spor 21.06.2020, 10:52 Burak Zihni
22 Haziran 2020 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 22 Haziran 2020 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 22 Haziran 2020 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 22 Haziran 2020 Pazartesi Şanlıurfa altılı sonuçları. 22 Haziran 2020 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 22 Haziran 2020 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 22 Haziran 2020 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun..

12 ekim cuma at yarışı tahminleri

22 Haziran 2020 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Haberimize eklenecektir.


 

22 Haziran 2020 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Haberimize eklenecektir.


Yorumlar (0)