29 Nisan 2018 Pazar İstanbul ve Adana At Yarışı Tahminleri - Günün Altılı Ganyan Bülteni

At yarışı heyecanı bugün İstanbul ve Adana'da yaşanacak. Şimdiden garanti ve hazır kuponlar araştırılmaya başlandı. Altılı Ganyan Bülteni arayanlara adeta ezber bozduran tahminler haberimizde yer alıyor. İşte 29 Nisan 2018 Pazar İstanbul ve Adana At Yarışı Tahminleri İstanbul ve Adana'da koşulacak olan at yarışları için tahmin aranmaya ve kuponlar oluşturulmaya başlandı. Gazete Damga Altılı Ganyan bülteni de haberimizde yer alıyor. Yarınki tahminleri sakın kaçırmayın.

Spor 28.04.2018, 10:01
29 Nisan 2018 Pazar İstanbul ve Adana At Yarışı Tahminleri - Günün Altılı Ganyan Bülteni

At yarışı tahminleri ile para kazanmak isteyenler Gazete Damga'nın kuponlarıyla güne hazırlanıyor. Birbirinden önemli atların yer aldığı Adana ve İstanbul koşuları için tahminler haberimizde bulunuyor. İkramiyesiyle herkesi cezbeden altılı ganyan için son durumlar ve analizler için tüm detaylar burada.

At yarışı heyecanı televizyonlardan, bilgisayarlardan ve cep telefonlarından takip edilebiliyor. İster mobil ister canlı görüntülerle izlenebilen yarışlar için hazır kuponlar da web sitemizde yer alıyor. TAY TV ve TJK TV at yarışlarını yayınlayan iki kanal. Bu iki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.

29 Nisan 2018 Pazar At Yarışı Tahminleri - İstanbul (Geçen haftanın tahminleridir. Kuponlar güncellendiğinde bu ibare kaldırılacaktır.)


29 Nisan 2018 pazar istanbul at yarışı tahminleri

29 Nisan 2018 Pazar At Yarışı Tahminleri - Adana (Geçen haftanın tahminleridir. Kuponlar güncellendiğinde bu ibare kaldırılacaktır.)

29 Nisan 2018 pazar istanbul at yarışı tahminleri


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?