3 Haziran 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye'nin en çok takip edilen yarışları iki şehirde devam ediyor. İzmir ve başkent Ankara'da koşulacak koşular için altılı ganyan severler araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürüyor. Birçok at sahibinin yanı sıra para kazanmak isteyen tüm vatandaşlar en doğru tercihi yapmak amacında. 3 Haziran 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 02.06.2021, 08:10 Burak ZİHNİ
3 Haziran 2021 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda binlerce kişi hem televizyon hem de internet karşısında sorgulamalar gerçekleştirerek para kazanmak istiyor.  At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


3 Haziran Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 14.30'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 16.45'te başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

3 Haziran Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

3 Haziran Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?