3 Mart 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışları için haftanın ortasına gelindi. Birbirinden iddialı atların ve jokeylerin kıyasıya mücadelesine sahne olacak koşular yine iki büyük şehirde gerçekleştiirlecek. Binlerce kişi hazır kuponlar ve banko tahminler bulabilmek adına sorgulamlar gerçekleştiriyor ve para kazanmak istiyor. Altılı ganyan severlerin ekran ve internet karşısına kilitleneceği günde 3 Mart 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 02.03.2021, 10:39 Burak ZİHNİ
3 Mart 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri (izle)

Koronavirüs sonrasında girilen normalleşme sürecinde başlayan at yarışlarında hafta ortasında iki büyük şehir için büyük heyecan yaşanacak. İstanbul ve Bursa'da koşulacak yarışlarda hazır kupon ve banko kupon arayanlar Gazete Damga'da araştırmalarda bulunuyor. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde 3 Mart 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri haberimizde yer almaktadır.
 

3 Mart Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

Öğlen başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 17:15'te. Son koşu da 21:00'da yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.

3 Mart Çarşamba Bursa at yarışı tahminleri

Öğle sonrasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 15:00'te. Son koşu da 17:30'da yapılacak. Bursa at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?