3 Ocak Pazar İzmir ve Adana At Yarışı Tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü yeni yılda da yarışlarına devam ediyor. Haftanın son gününde iki şehirdeki koşular altılı ganyan severleri ekran ve internet başına kilitleyecek. Hazır kuponlar ve banko tahminler araştırmaya başlayan yarış severler paralarını katlamak amacında. 3 Ocak Pazar İzmir ve Adana At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 02.01.2021, 08:27 Burak ZİHNİ
3 Ocak Pazar İzmir ve Adana At Yarışı Tahminleri

Koronavirüs sonrasında girilen normalleşme sürecinde başlayan at yarışlarında haftanın son günü iki büyük şehir için büyük heyecan yaşanacak. İzmir ve Adana'da koşulacak yarışlarda hazır kupon ve banko kupon arayanlar Gazete Damga'da araştırmalarda bulunuyor. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde 3 Ocak 2021 Pazar İzmir, Diyarbakır ve Adana At Yarışı Tahminleri haberimizde yer almaktadır.
 

3 Ocak Pazar İzmir at yarışı tahminleri

Öğlen başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 14:30'da. Son koşu da 17:00'da yapılacak. İzmir at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.

3 Ocak Pazar Adana at yarışı tahminleri

Öğle sonrasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 18:30'da. Son koşu da 20:30'da yapılacak. Adana at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.
 

Yorumlar (0)