4 Haziran 2021 Cuma İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri (izle)

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışları haftanın beşinci gününde de sürüyor. Binlerce kişinin para kazanabilmek adına yaptıkları araştırmalar sonrasında para kazanmak isteniyor. Hazır kuponlar ve banko tahminler için sorgulamalar tüm hızıyla devam ediyor. Favoriler, sürprizler ve daha birçok at konusundaki detaylar haberimizde yer alıyor. 4 Haziran 2021 Cuma İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminlerini bu sayfada okuyabilirsiniz.

Spor 03.06.2021, 07:55 Burak ZİHNİ
4 Haziran 2021 Cuma İstanbul ve Bursa At Yarışı Tahminleri (izle)

TJK'nin düzenlediği at yarışlarında haftanın beşinci günü de nefes kesecek. İki büyük şehirde yaşanacak olan heyecanla ilgili yarış severler de hem ganyan baylilerinde hem de internette araştırmalarını sürdürüyor. DAMGA'nın daha önce de binlerce lira kazandırdığı tahminleri ile hazırladığımız haberimiz sizlerin karşısında. Okuyucularımız daha önce de olduğu gibi hazır kupon ve banko kupon sorgulaması gerçekleştiriyor. İşte 4 Haziran 2021 Cuma Bursa ve İstanbul At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.


 

4 Haziran Cuma Bursa at yarışı tahminleri

Öğle vaktinde başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 13.30'da. Son koşu da 18:00'de yapılacak. Bursa at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.


4 Haziran Cuma İstanbul at yarışı tahminleri

Öğle sonrasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 17:15'te. Son koşu da 21.30'da yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.


 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?