4 Ocak 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışlarında haftanın ilk günü başlıyor. 2021'de ilk defa koşulacak olan Bursa ve Şanlıurfa yarışları ile karşınızdayız. Binlerce kişinin hazır kuponlar ve banko tahminler aradığı günde altılı ganyan severler paralarını katlamak istiyor. 4 Ocak Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 03.01.2021, 18:52 Burak ZİHNİ
4 Ocak 2021 Pazartesi Şanlıurfa ve Bursa At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve Bursa'daki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 4 Ocak 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve Bursa at yarışlarında hangi atlar favori? 4 Ocak 2021 Pazartesi günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 4 Ocak 2021 Pazartesi Şanlıurfa altılı sonuçları. 4 Ocak 2021 Pazartesi Bursa altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 4 Ocak 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'daki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 4 Ocak 2021 Pazartesi günü Şanlıurfa ve Bursa'daki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

4 Ocak 2021 Pazartesi Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


 

4 Ocak 2021 Pazartesi Bursa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?