5 Kasım 2020 Perşembe Ankara ve İzmir at yarışı tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışları koronavirüs sonrası kazandırmaya devam ediyor. Yarış severler de kendileri için hazır kupon ve banko kupon bulup tahminlerle isabetli seçimler yapmak istiyor. 5 Kasım 2020 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 04.11.2020, 12:00 Burak ZİHNİ
5 Kasım 2020 Perşembe Ankara ve İzmir at yarışı tahminleri

Her gün binlerce kişiyi ekran başına, internete ve ganyan bayilerine kilitleyen at yarışları devam ediyor. İki şehirde yapıalcak koşular için yarış severler de isabetli tahminler gerçekleştirmek amacıyla banko kupon ve hazır kupon araştırmalarında bulunuyor. 5 Kasım 2020 Perşembe Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Ankara'da koşulması planlanan iki şehir içian hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 5 Kasım 2020 Perşembe günü Ankara ve İzmir'deki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Ankara ve İzmir at yarışlarında hangi atlar favori? 5 Kasım 2020 Perşembe günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 5 Kasım 2020 Perşembe Ankara altılı sonuçları. 5 Kasım 2020 Perşembe İzmir altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 5 Kasım 2020 Perşembe günü Ankara ve İzmir'deki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 5 Kasım 2020 Perşembe günü Ankara ve İzmir'eki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun..

12 ekim cuma at yarışı tahminleri5 Kasım 2020 Perşembe Ankara At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


 

5 Kasım 2020 Perşembe İzmir At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Yorumlar (0)