6 Aralık 2019 Cuma İzmir ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ve Programı

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen ve her gün gerçekleştirilen at yarışı heyecanı bugün de devam ediyor. 6 Aralık 2019 Cuma İzmir ve Kocaeli'de koşulacak olan yarışlar için hem tahminler hem de programlar hazır. Detaylar haberimizde yer alıyor...

Spor 05.12.2019, 05:07 06.12.2019, 07:01
6 Aralık 2019 Cuma İzmir ve Kocaeli At Yarışı Tahminleri ve Programı

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. İzmir ve Kocaeli'deki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir'de koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

6 Aralık cuma at yarışı tahminleri

Altılı Ganyan'de heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 6 Aralık 2019 Cuma günü İzmir ve Kocaeli'deki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki İzmir ve Kocaeli at yarışlarında hangi atlar favori? 6 Aralık 2019 Cuma günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 18 Ocak 2019 Cuma İzmir altılı sonuçları. 6 Aralık 2019 Cuma Kocaeli altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 11 Ocak 2019 Cuma günü İzmir ve İzmir'deki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri...

Gazete Damga'de yeni günün tahminleri hazır. 6 Aralık 2019 Cuma günü İzmir ve Kocaeli'deki at yarışlarının editör tahminleri aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun..


6 Aralık 2019 Cuma İzmir At Yarışı Programı (Tahminler hazır)

6 Aralık 2019 Cuma İzmir At Yarışı tahminleri


 

6 Aralık Cuma Kocaeli At Yarışı Programı (Tahminler hazır)

6 Aralık Cuma Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Kuponlarımız kazanma garantisi vermeyip, teşvik amaçlı değildir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?