6 Mayıs 2018 Pazar İstanbul ve Adana koşuları At Yarışı Tahminleri

İstanbul ve Adana'da koşulacak olan at yarışları için tahmin aranmaya ve kuponlar oluşturulmaya başlandı. Gazete Damga Altılı Ganyan bülteni de haberimizde yer alıyor. Yarınki tahminleri sakın kaçırmayın.

Spor 05.05.2018, 10:54 05.05.2018, 11:01 Burak ZİHNİ
6 Mayıs 2018 Pazar İstanbul ve Adana koşuları At Yarışı Tahminleri

At yarışı tahminleri ile para kazanmak isteyenler Gazete Damga'nın kuponlarıyla güne hazırlanıyor. Birbirinden önemli atların yer aldığı Adana ve İstanbul koşuları için tahminler haberimizde bulunuyor. İkramiyesiyle herkesi cezbeden altılı ganyan için son durumlar ve analizler için tüm detaylar burada.

At yarışı heyecanı televizyonlardan, bilgisayarlardan ve cep telefonlarından takip edilebiliyor. İster mobil ister canlı görüntülerle izlenebilen yarışlar için hazır kuponlar da web sitemizde yer alıyor. TAY TV ve TJK TV at yarışlarını yayınlayan iki kanal. Bu iki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.

6 Mayıs 2018 Pazar At Yarışı Tahminleri - İstanbul (Geçen haftanın tahminleridir. Kuponlar güncellendiğinde bu ibare kaldırılacaktır.)


15 Nisan 2018 pazar istanbul at yarışı tahminleri

6 Mayıs 2018 Pazar At Yarışı Tahminleri - Adana (Geçen haftanın tahminleridir. Kuponlar güncellendiğinde bu ibare kaldırılacaktır.)

15 Nisan 2018 pazar istanbul at yarışı tahminleri

Yorumlar (0)