6 Ocak 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa at yarışı tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında yılın son koşularına giriliyor. Perşembe günün ardından yeni seneye girecek olan at yarışlarında sıra hafta ortasında. İstanbul ve Elazığ'daki yarışlar hakkında araştırmalarda bulunan ganyan severler hazır kuponlar ve banko tahminler bulmak istiyor. 6 Ocak 2021 Çarşamba İstanbul ve Elazığ at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 05.01.2021, 12:11 Burak ZİHNİ
6 Ocak 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa at yarışı tahminleri

Dünyayı etkileyen koronavirüs sebebiyle at yarışlarına da ara verilniş ve bir süredir de yarış severler hipodromlardan uzak kalmıştı. Ancak yarışlar yeniden başladı. Seyircisiz olarak koşulacak yarışlarda herkes doğru tahminleri yapmak ve para kazanmak istiyor. Yurt dışı yarışlarının ardından gerçekleşecek İstanbul ve Bursa koşularına yoğun ilgi var. Hem ganyan bayiler hem de internet siteleri üzerinde banko kupon ve hazır tahminler araştırılıyor. 6 Ocak 2021 Çarşamba İstanbul ve Bursa at yarışı tahminleri haberimizde yer alıyor. Tüm okuyucularımıza başarılar dileriz.

 

6 Ocak Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri

Öğle arasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 12:30'da. Son koşu da 17.00'de yapılacak. İstanbul at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
  

6 Ocak Çarşamba Bursa at yarışı tahminleri

Akşama doğru olan koşularda ilk yarış saat 16:45'te. Son koşu da 20:30'da yapılacak. Bursa at yarışı tahminleri haberimizde yer alacak.
 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?