8 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

TÜrkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Atların birincilikle para kazandıracağı, jokeylerin en iyi performanslarla pistlere çıkacağı ve ganyan severlerin de para kazanabilmek adına araştırmalarda bulunduğu yarışlarla ilgili olarak banko tahminler ve hazır kuponlar araştırılıyor. 8 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle) haberimizde yer alıyor.

Spor 07.04.2021, 10:50 Burak ZİHNİ
8 Nisan 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Haftanın 7 gününde binlerce kişiyi her ne kadar şu anda koronavirüs süreci sebebiyle olmasa da hipodromlara çeken, internet üzerinde araştırmalara iten ve altılı ganyan bayilerinde takip ettiren at yarışları bugün de ilgi odağı. Koşuları canlı bir şekilde takip etmek üzere sorgulamalarda bulunan altılı ganyan tutkunları canlı yayın bilgilerini, koşuların saatlerini ve hangi jokeylerin yarışacağını çğrenmek istiyor. Ayrıca hazır kupon ve banko tahminler konusunda da çok saydıa araştırma söz konusu. At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın İzmir ve Şanlıurfa'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


8 Nisan Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Şanlıurfa yarışları 16.55'te başlayacak ve 21.00'de sona erecek. İzmir'de ise yarışlar 13.30'da başlayıp 17.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

8 Nisan Perşembe İzmir at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

8 Nisan Perşembe Şanlıurfa at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?