9 Kasım 2019 Cumartesi Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Programı

Ankara ve İzmir'de 9 Kasım Cumartesi günü koşulacak olan yarışlarda binlerce kişi koponlarını hazır tahminlerle doldurmak istiyor. Gazete Damga'da yer alan kuponlarla at yarışı tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. 9 Kasım Cumartesi Ankara ve İzmir at yarışı tahminleri ve programı bu sayfada yer almaktadır

Spor 08.11.2019, 05:00 09.11.2019, 06:58 Burak ZİHNİ
9 Kasım 2019 Cumartesi Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Programı

Altılı Ganyan oynayan binlerce kişi her gün online ortamlarda veya at yarışı bayilerinde kupon doldurarak para kazanmak istiyor. 6Tek ekibinin hazırladığı kuponlar siz değerli okuyucularımıza ulaşmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Hazırladığımız haberde günün koşuları hakkında sıralı tahminleri okuyabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha önce pek çok kez ikramiye kazandırdığımız okuyucularımızın karşısına yine çıkıyoruz. İşte Ankara ve İzmir koşuları hakkındaki tahminler ve TJK TV ve TAY TV yayın bilgileri...At yarışı heyecanı televizyonlardan, bilgisayarlardan ve cep telefonlarından takip edilebiliyor. İster mobil ister canlı görüntülerle izlenebilen yarışlar için hazır kuponlar da web sitemizde yer alıyor. TAY TV ve TJK TV at yarışlarını yayınlayan iki kanal. Bu iki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.
9 Kasım cuma at yarışı tahminleri

9 Kasım 2019 Cumartesi İzmir At Yarışı Tahminleri (Tahminler hazır)

9 Kasım cumartesi izmir at yarışı programı ve tahminleri9 Kasım 2019 Cumartesi Ankara At Yarışı Tahminleri (Tahminler hazır)

9 Kasım cumartesi ankara at yarışı programı ve tahminleri


Yorumlar (0)