9 Temmuz 2022 Cumartesi Ankara At Yarışı tahminleri (izle)

Bayramda da devam eden at yarışlarında yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı jokeyler ve yarışacakları atlarla birlikte girilecek rekabet herkesi ekran ve internet başına kilitleyecek. Altılı ganyan takipçileri en doğru tahminleri yapmak istiyor. 9 Temmuz 2022 Cumartesi Ankara At Yarışı tahminleri haberimizde.

Spor 08.07.2022, 06:43 Burak ZİHNİ
9 Temmuz 2022 Cumartesi Ankara At Yarışı tahminleri (izle)

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışlarında haftanın yeni günü başlıyor. Ankara'da düzenlenecek olan koşularla birlikte altılı ganyan severler de araştırmalarını sıklaştırdı. Herkesin amacı para kazanarak kasasını katlamak. Peki, 9 Temmuz 2022 Cumartesi Ankara ve İzmir At Yarışı hazır kuponlar ve tahminleri belli oldu mu? Detaylar haberimizde yer alıyor. Cumartesi ve pazar günlerinde devam eden at yarışları binlerce kişi tarafından oynanıyor. Hafta sonunun ilk gününde başkent Ankara'da gerçekleştirilecek koşular herkesi ekran ve internet başına kilitleyecek. Hazır kupon ve banko kupon arayanlar Damga'da araştırmalarda bulunuyor.


 


9 Temmuz Cumartesi Ankara at yarışı tahminleri


Öğlen başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 13:30'da. Son koşu da 17.30'da yapılacak. Ankara at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.

TJK TV HD kanalı güncel 2022 frekans bilgileri TurksatFrekans'ta bulunmaktadır. Kanal frekans bilgilerini girerek TJK TV HD Türksat frekans 2022 bilgileri ile DIGITURK HD T324 isimli pakette yer alan kanal için televizyonunuza veya uydu alıcınıza yükleme yapabilirsiniz.

Kanal İsmi TJK TV HD
Frekans 11180
Polarizasyon H - Yatay
SR 30000
FEC 5/6
Kapsama Batı
Yorumlar (0)