Aykut Kocaman ile yollar ayrıldı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada; "Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim." dedi

Spor 18.06.2018, 16:20
Aykut Kocaman ile yollar ayrıldı!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç'un, Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde; 

"Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik. Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık. Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman'a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim. Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir. Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz. Saygılarımla," 
 

En güçlü aday Cocu 
Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli, göreve geldikten sonra birçok teknik adamla görüşme yaptı. En güçlü aday ise Hollandalı Phillip Cocu. 47 yaşındaki teknik adamın menaceri Rob Jansen ile İstanbul’da yapılan iki günlük pazarlıkların ardından her konuda anlaşmaya vardığı iddia edilmişti. 

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?