Benzia'dan mesaj

“F.Bahçe gibi efsanevi kulübe katılmaktan büyük onur duyuyorum. Bir hayalim gerçekleşti. Bana duyulan güvene layık olmak için elimden geleni yapacağım”

Spor 04.09.2018, 08:49 Burak ZİHNİ
Benzia'dan mesaj

Sarı-lacivertlilerin yeni transferlerinden Yassine Benzia, dün camiaya önemli mesajlar gönderdi. Cezayir asıllı Fransız futbolcu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve açıklamayla günün öne çıkan isimlerinden biriydi. Sportif direktör Comolli ile imza töreninde çekilen fotoğrafını paylaşan 23 yaşındaki futbolcu, şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçe gibi efsanevi bir kulübe katılmaktan ötürü büyük onur duyuyorum. Fenerbahçe'ye imza atmak benim için bir hayalin gerçekleşmesidir."

SOW YOL GÖSTERDİ
"Moussa Sow'un buradaki başarısı benim için yol gösterici oldu. Onun tavsiyeleri, benim buraya gelmeme büyük etki etti. Bana son günlerde yazmış olduğunuz dostane mesajlar doğrudan kalbime gidiyor ve sizin güveninize layık olmak için elimden geleni yapacağım. Sayın Comolli'ye ve başkanımız Ali Koç'a bana renklerimizi müdafaa etme şansı verdikleri için minnettarım. Şimdi iş başına. En büyük Fener." Yassine Benzia'nın bu paylaşımına binlerce beğeni gelirken, yüzlerce de yorum yapıldı.

.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?