Beylikdüzü gençlerle gurur duyuyor

Beylikdüzüspor U14 takımı mücadele ettiği A2 Grubu'nda namağlup bir şekilde şampiyon olarak önemli bir başarıya imza etti

Spor 07.12.2019, 07:51 07.12.2019, 08:05 Burak ZİHNİ
Beylikdüzü gençlerle gurur duyuyor

Beylikdüzüspor'un U14 takımı ve U16 takımı bulundukları gruplarda şampiyon olma başarısı gösteredi. Elde edilen başarıyı Damga'ya değerlendiren Kulüp Başkanı Metin Aydın, “2019-2020 Sezonu'nda U14 A2 Grubu'nda mücadele eden takımımız namağlup şampiyon oldu yine geçen hafta U16 takımımız da şampiyon olarak Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı. Biz yönetim kurulu olarak hep altyapıya önem verdik. Kendimize dört yıl gibi bir hedef koymuştuk. Altyapıyı güçlendirerek A takıma bu yansıtmayı planlamıştık. Bu doğrultuda devam ediyoruz. Temeli sağlam olan kulüpler hep ileri giderler. Biz de bu anlayıştayız. İnşallah önümüzdeki senelerde de bunun meyvesini yiyeceğiz. Alt kategorilerin hepsinde mücadele ediyoruz. Ocak ayında U19 takımımız mücadeleye başlayacak onlardan da büyük başarılar bekliyoruz. Gençlerimiz iyi yolda gidiyor güzel işler yapıp hepimizi gururlandırıyorlar” dedi.
 

beylikdüzüspor

Beylikdüzüspor daha iyi olacak
Beylikdüzüspor'a ilişkin de konuşan Aydın, “A takımımız zor bir grupta mücadele ediyor. Şimdiye kadar oynadığımız maçlarda istediğimiz sonuçlar olmasa da bundan sonraki süreçte daha iyi olacağını düşünüyorum. Biz geçen sene fair play ödülünü aldık. Bunlar da göz önünde bulunudurulursa; biz gelen her takıma en iyi şekilde ev sahipliği yapıyoruz, gittiğimiz yerlerde de bir misafir nasıl olmalıysa öyle oluyoruz. Yalnız bu sezon centilmenliğe yakışmayan hareketler oldu bunlar da bizi üzdü. Bütün bunlar sahaya da yansıyor. Biz lige başlarken bir şampiyonluğumuz garanti diyorduk. O da nedir fair play ödülünü alarak şampiyon olacağız diyorduk. Bir üst lige çıkmak, düşmek önemli ama fair play da önemli. Biz kulübü iyi bir yere getirmek istiyoruz bunun için de önemli çalışmalarımız var” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?