Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nden coşkulu 30 Ağustos kutlaması

Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı düzenlediği etkinlikle kutladı.

Spor 01.09.2021, 11:38 01.09.2021, 14:57 Burak ZİHNİ
Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nden coşkulu 30 Ağustos kutlaması

Organizasyondan elde edilen gelirin şehit ve gazi ailelerine bağışlanacağı geceye Başkan Ali Y. Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Ruşen Çetin ve Can Gebetaş ile Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan Küçük, Asbaşkan Enver Katrancı, Dernekler İletişim Sorumlusu Asil Ramazan Erkan, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan Küçük açılış konuşmasını yaptı.

 


Dernekler çok önemli

Açılış sonrasında kürsüye gelen Başkan Ali Y. Koç bir konuşma yaptı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Koç, kulüp açısından derneklerin önemine vurgu yaptı. Futbol takımının lige yaptığı iyi başlangıca da dikkat çekti.

Konuşmasının ardından Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan Küçük, Başkan Ali Y. Koç'a plaket takdim etti. Gecenin düzenlenmesinde emeği ve yardımı olan kişi ve firmalara da plaket verildi. Canlı müzik eşliğinde yapılan organizasyon Fenerbahçe marşları ile sona erdi.

Başkan Ali Koç, Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Asbaşkanı Enver Katrancı'ya plaket takdim etti.

Büyükçekmece Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Enver Katrancı

Yorumlar (0)