Büyükçekmece Voleybol Bursa'dan galibiyetle döndü

2. Voleybol Kadınlar Ligi'nde zirver yarışını namağlup sürdüren Büyükçekmece Voleybol Bursa'dan da galibiyetle döndü. Mavi beyazlılar Bursa 4M Altın Elektrik Ahmet Erdem Anadolu Lisesi'ni de set vermeden mağlup etti.

Spor 10.12.2017, 17:14 Burak ZİHNİ
Büyükçekmece Voleybol Bursa'dan galibiyetle döndü

Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde ikinci sırada bulunan Büyükçekmece Voleybol Akademi Bursa 4M Altın Elektrik Ahmet Erdem Anadolu Lisesi'ni 3-0 yenerek puanını 20'ye çıkardı. Oynadığı 7 maçta da 7 galibiyet elde eden mavi beyazlılar Cengiz Göllü Salonu'ndaki mücadeleyi 25-19, 25-12 ve 25-13'lük setlerle rakibini devirdi.

Önümüzdeki hafta cumartesi günü saat 14.00'te lider Mehmet Erdem Marmara Akademi ile karşılaşacak olan Büyükçekmece Voleybol Akademi karşılaşmadan galip ayrılarak liderliğe yükselmek istiyor.

Alınan sonuçlar

10.12.2017 BILECIK (BOZÜYÜK) 14:00 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU GÖLCÜK İHSANİYE 3-0
25-20 25-15 25-13 - -
10.12.2017 BURSA (CENGIZ GÖLLÜ) 14:30 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 0-3
19-25 12-25 13-25 - -
10.12.2017 İSTANBUL (ARNAVUTKÖY BLD. SL.) 16:00 ARNAVUTKÖY BLD. VAKIFBANK -
- - - - -
10.12.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-0
25-16 25-20 25-13 - -
10.12.2017 KOCAELI (HASAN GEMICI) 13:00 İZMİT DSİ UPS 1-3
25-19 14-25 6-25 12-25



Puan duurmu

# Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ 7 7 0 21 0 21 MAX 525 322 1.6304 7 0 0 0 0 0
2 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ 7 7 0 21 2 20 10.500 568 375 1.5147 6 0 1 0 0 0
3 UPS 8 5 3 17 14 16 1.214 689 654 1.0535 0 5 0 1 0 2
4 VAKIFBANK 6 5 1 15 3 15 5.000 432 326 1.3252 5 0 0 0 0 1
5 BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU 7 4 3 13 11 12 1.182 536 514 1.0428 2 2 0 0 1 2
6 ARNAVUTKÖY BLD. 8 3 5 13 17 9 0.765 625 661 0.9455 2 0 1 1 2 2
7 BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. 8 3 5 13 17 9 0.765 594 658 0.9027 2 0 1 1 2 2
8 İSTANBUL BBSK 7 2 5 7 17 5 0.412 466 565 0.8248 1 0 1 0 1 4
9 GÖLCÜK İHSANİYE 7 0 7 2 21 1 0.095 370 560 0.6607 0 0 0 1 0 6
10 İZMİT DSİ 7 0 7 1 21 0 0.048 375 545 0.6881 0 0 0 0 1 6
11 İNEGÖL ÇARŞI SPOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0

 


Gelecek haftanın programı

 

BURSA (İNEGÖL) İNEGÖL ÇARŞI SPOR ARNAVUTKÖY BLD. -
- - - - -
16.12.2017 İSTANBUL (BURHAN FELEK) 14:00 İSTANBUL BBSK BOZÜYÜK BLD. İDMAN YURDU -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (B.ÇEKMECE M. SINAN KOLEJ SL.) 14:00 BÜYÜKÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ MEHMET ERDEM MARMARA AKADEMİ -
- - - - -
17.12.2017 İSTANBUL (VAKIFBANK SPOR SARAYI) 14:00 VAKIFBANK BURSA 4M ALTIN ELEKTRİK AHMET ERDEM AND. LİS. -
- - - - -
17.12.2017 KOCAELI (GÖLCÜK 17 AĞUSTOS) 15:00 GÖLCÜK İHSANİYE İZMİT DSİ -
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?