Daniel Sturridge Türkiye'ye geliyor

Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak için yoğun uğraş verdiği Daniel Sturridge Trabzonspor'a imza atmak için Türkiye'ye geliyor. Bordo mavililer iki etaptan oluşacak toplantılar sonrasında İngiliz golcüyü renklerine bağşamak istiyor.

Spor 14.08.2019, 08:29
Daniel Sturridge Türkiye'ye geliyor

Bir aydır peşinden koştuğu Daniel Sturridge ile zaman zaman kopma noktasına gelen Trabzonspor nihayat istediği adımı attı. Fırtına, dünyaca ünlü golcüyü ve haklarının sahip olduğu aile bireylerini Trabzon'a davet etti.

Bugün 16.30’da İstanbul’da olacak olan Sturridge ailesinden anne Grace ve Amca Dean ve oyuncunun avukatıyla Bordo Mavililer İstanbul’da bir görüşme gerçekleştirecek. 1 gün boyunca İstanbul'da ağırlanacak olan aile Sturridge için bilgi toplayacak. 

Yarın Trabzon'dalar
Perşembe günü ise Trabzon’a gelecek olan aile burada İngiliz forvet için ev bakıp önce stadyumu, kulübü daha sonra ise sözleşme detaylarını görüşecek. Kesin bir anlaşmaya varılması halinde ise Birmingham’da bulunan Danile Sturridge Trabzon’a çağrılacak. 

Araya bayram girmişti
Tüm ülkede kutlanan kurban bayramı nedeniyle Sturridge ailesinin gelişi ertlenmiş ve bugüne sarkıtılmıştı.  Bilindiği üzere kurban pazarı Akyazı Stadyumunun hemen yanında bulunan araziye kurulmuştu. 61saat/Hasan Tüncel

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?