Falcao MLS'e gidecek mi? Bir takım daha teklif yaptı

Geldiği günden bu yana sakatlıktan kurtulamadığı için Galatasaray taraftarlarının hedefi haline gelen Radamel Falcao için MLS'ten teklifler gelmeye devame diyor. Kolombiyalı süperstarı iki takım daha istiyor.

Spor 23.01.2021, 08:40 23.01.2021, 08:45 Burak ZİHNİ
Falcao MLS'e gidecek mi? Bir takım daha teklif yaptı

Binlerce taraftarın karşıladığı ve milyonlarca euro yıllık kazancıyla sansasyon yaratal Radamel Falcao, Galatasaray formasını terletmekten çok tedavi süreci geçirmişti. Deneyimli golcünün kazancına karşılık sahada yer almamasından şikayetçi olan Galatasaray ise kendisini gödermek adına gelen tekliflere kolaylık sağlayacak. MLS takımlarının ilgi gösterdiği golcü oyuncu için Portland Timbers'ın yazılı teklifinden sonra, yine doğu grubunda yer alan bir başka takım, İngiliz teknik direktör Gary Smith yönetimindeki Nashville de Falcao'ya talip oldu.

Yönetim göndermek istiyor

Ajansspor'un haberine göre onlar da tıpkı Portland gibi, transfer ücreti veremeyeceklerini, sadece oyuncunun sözleşmesinden doğan tüm parayı ödeyebileceklerini söyledi. Falcao ve ailesi en azından sezon sonuna kadar Galatasaray'da kalmayı tercih etse de, sarı kırmızılı yönetim gelen tekliflerdi değerlendirmek istiyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?